HTSW-115-24-L-D megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Ehhez nincs kép: HTSW-115-24-L-D
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HTSW-115-24-L-D
DigiKey raktári szám
HTSW-115-24-L-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HTSW-115-24-L-D
Leírás
CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 30 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HTSW-115-24-L-D modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,265" (6,73mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező hossza összesen
0,480" (12,19mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező formája
négyzet
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Pozíciók száma
Érintkező tüske bevonata
ón
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C