HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B
DigiKey raktári szám
612-HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B
Leírás
CBL ASSM M-M 20PAIR 6" HDR
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Dugó-dugó 0,500' (152,40mm, 6,00")
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B modellek
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,020" (0,50mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Raszter (kábel)
0,010" (0,25mm)
Sorozat
Hossz
0,500' (152,40mm, 6,00")