Ehhez nincs kép: HMTSW-104-08-S-S-315
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HMTSW-104-08-S-S-315
DigiKey raktári szám
HMTSW-104-08-S-S-315-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HMTSW-104-08-S-S-315
Leírás
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 4 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HMTSW-104-08-S-S-315 modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,315" (8,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,530" (13,46mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
natúr
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
3A