HLCD-50-40.00-TR-TR-2 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Samtec Inc.
Raktáron: 4
Adatlap
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HLCD-50-40.00-TR-TR-2
DigiKey raktári szám
612-HLCD-50-40.00-TR-TR-2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HLCD-50-40.00-TR-TR-2
Leírás
CBL ASS SELF-MATE 100POS 40" HDR
EDA / CAD modellek
HLCD-50-40.00-TR-TR-2 modellek
Kategória
Raszter (kábel)
0,010" (0,25mm)
Hossz
3,33' (1,02m)
Raszter (csatlakozó)
0,020" (0,50mm)