HLCD-50-12.00-TR-TR-2 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Samtec Inc.
Raktáron: 36
Adatlap
100 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita - önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita 1,00' (304,80mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HLCD-50-12.00-TR-TR-2
DigiKey raktári szám
612-HLCD-50-12.00-TR-TR-2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HLCD-50-12.00-TR-TR-2
Leírás
CBL ASS SELF-MATE 100POS 12" HDR
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
HLCD-50-12.00-TR-TR-2 modellek
Kategória
Raszter (kábel)
0,010" (0,25mm)
Hossz
1,00' (304,80mm)
Raszter (csatlakozó)
0,020" (0,50mm)