HLCD-50-06.00-TR-TR-2 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Samtec Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
100 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita - önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita 0,500' (152,40mm, 6,00")
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HLCD-50-06.00-TR-TR-2
DigiKey raktári szám
612-HLCD-50-06.00-TR-TR-2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HLCD-50-06.00-TR-TR-2
Leírás
CBL ASS SELF-MATE 100POS 6" HDR
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
HLCD-50-06.00-TR-TR-2 modellek
Kategória
Raszter (kábel)
0,010" (0,25mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Hossz
0,500' (152,40mm, 6,00")
Sorozat
Szín
kék, szalag
Csomagolás
Ömlesztve
Árnyékolás
árnyékolt
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel végződtetése
IDC
Csatlakozó típusa
Önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita - önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita
Érintkező bevonata
arany
Pozíciók száma
100
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Sorok száma
2
Alap típusszám
Raszter (csatlakozó)
0,020" (0,50mm)