HLCD-40-40.00-TR-TR-2 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Samtec Inc.
Raktáron: 1
Adatlap
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HLCD-40-40.00-TR-TR-2
DigiKey raktári szám
612-HLCD-40-40.00-TR-TR-2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HLCD-40-40.00-TR-TR-2
Leírás
CBL ASSM SELF-MATE 80POS 40" HDR
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
EDA / CAD modellek
HLCD-40-40.00-TR-TR-2 modellek
Kategória
Raszter (kábel)
0,010" (0,25mm)
Hossz
3,33' (1,02m)
Csomagolás
Ömlesztve
Csatlakozó típusa
Önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita - önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita
Raszter (csatlakozó)
0,020" (0,50mm)