FW-20-04-G-D-380-125
DigiKey raktári szám
FW-20-04-G-D-380-125-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FW-20-04-G-D-380-125
Leírás
CONN HDR 40POS 0.05 STACK T/H
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 pozíciós távtartó csatlakozó foglalat 0,050" (1,27mm) arany Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FW-20-04-G-D-380-125 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Párosított tűrész hossza
0,125" (3,175mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Tokok közötti távolság
0,380" (9,652mm)
Sorozat
Farok hossza
0,090" (2,286mm)
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
forraszanyag
Pozíciók száma
40
Párosított tűrész bevonata
arany
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)
Párosított tűrész bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Sorok száma
2
Szín
fekete
Sortávolság
0,050" (1,27mm)
Alap típusszám
Érintkező hossza (összesen)
0,595" (15,113mm)