FLE-148-01-G-DV
DigiKey raktári szám
SAM1226-48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FLE-148-01-G-DV
Leírás
CONN RCPT 96POS 0.05 GOLD SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
96 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,050" (1,27mm) Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FLE-148-01-G-DV modellek
Kategória
Végződtetés
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Sorozat
Párosított érintkező bevonata
Csomagolás
Ömlesztve
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés színe
fekete
Csatlakozó típusa
Szigetelés magassága
0,172" (4,37mm)
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Raszter (párosított rész)
Érintkező formája
négyzet
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
0,050" (1,27mm)
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
3,00µin (0,076µm)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Megrendelhető
Gyári raktáron: 169
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN RCPT 150POS 0.05 GOLD SMD
Raktáron: 531
CONN RCPT 148POS 0.05 GOLD SMD
Raktáron: 0
CONN RCPT 146POS 0.05 GOLD SMD
Raktáron: 0
CONN RCPT 144POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 142POS 0.05 GOLD SMD