FJH-30-D-04.00-4
DigiKey raktári szám
FJH-30-D-04.00-4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FJH-30-D-04.00-4
Leírás
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 4"
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 4,000" (101,60mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FJH-30-D-04.00-4 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Áramvezetők száma
30
Gyártó
Samtec Inc.
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
4,000" (101,60mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)