Ehhez nincs kép: FJH-20-R-02.50-4
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FJH-20-R-02.50-4
DigiKey raktári szám
FJH-20-R-02.50-4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FJH-20-R-02.50-4
Leírás
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 2.5"
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 2,500" (63,50mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FJH-20-R-02.50-4 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Áramvezetők száma
20
Gyártó
Samtec Inc.
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
2,500" (63,50mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)