FJH-10-D-24.00-4
DigiKey raktári szám
FJH-10-D-24.00-4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FJH-10-D-24.00-4
Leírás
CABLE FFC/FPC 10POS 0.5MM 24"
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 24,0" (609,6mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FJH-10-D-24.00-4 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Áramvezetők száma
10
Gyártó
Samtec Inc.
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
24,0" (609,6mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)