FJ-15-R-05.00-4 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Ehhez nincs kép: FJ-15-R-05.00-4
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FJ-15-R-05.00-4
DigiKey raktári szám
FJ-15-R-05.00-4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FJ-15-R-05.00-4
Leírás
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 5"
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció FFC, FPC kábel 0,039" (1,00mm) 5,000" (127,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FJ-15-R-05.00-4 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Áramvezetők száma
15
Gyártó
Samtec Inc.
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Hossz
5,000" (127,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)