FJ-15-D-10.00-4
DigiKey raktári szám
FJ-15-D-10.00-4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FJ-15-D-10.00-4
Leírás
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 10"
Részletes leírás
15 Pozíció FFC, FPC kábel 0,039" (1,00mm) 10,0" (254,0mm)
EDA / CAD modellek
FJ-15-D-10.00-4 modellek
Áramvezetők száma
15
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Hossz
10,0" (254,0mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)