FJ-10-R-02.00-4
DigiKey raktári szám
FJ-10-R-02.00-4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FJ-10-R-02.00-4
Leírás
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 2"
Részletes leírás
10 Pozíció FFC, FPC kábel 0,039" (1,00mm) 2,000" (50,80mm)
EDA / CAD modellek
FJ-10-R-02.00-4 modellek
Áramvezetők száma
10
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Hossz
2,000" (50,80mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)