FJ-10-D-08.00-4 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Ehhez nincs kép: FJ-10-D-08.00-4
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FJ-10-D-08.00-4
DigiKey raktári szám
FJ-10-D-08.00-4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FJ-10-D-08.00-4
Leírás
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 8"
Részletes leírás
10 Pozíció FFC, FPC kábel 0,039" (1,00mm) 8,000" (203,20mm)
EDA / CAD modellek
FJ-10-D-08.00-4 modellek
Áramvezetők száma
10
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Hossz
8,000" (203,20mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)