FJ-10-D-02.00-4
DigiKey raktári szám
SAM11195-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FJ-10-D-02.00-4
Leírás
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 2"
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Pozíció FFC, FPC kábel 0,039" (1,00mm) 2,000" (50,80mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FJ-10-D-02.00-4 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Áramvezetők száma
10
Gyártó
Samtec Inc.
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Hossz
2,000" (50,80mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)