FFSD-10-D-10.00-01-N
DigiKey raktári szám
SAM9359-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFSD-10-D-10.00-01-N
Leírás
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSY
Részletes leírás
20 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 0,833' (254,00mm, 10,00")
EDA / CAD modellek
FFSD-10-D-10.00-01-N modellek
Kategória
Raszter (kábel)
0,025" (0,64mm)
Hossz
0,833' (254,00mm, 10,00")
Csatlakozó típusa
Aljzat - aljzat
Pozíciók száma
20
Raszter (csatlakozó)
0,050" (1,27mm)