FFSD-07-D-05.90-01-N-R
DigiKey raktári szám
FFSD-07-D-05.90-01-N-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFSD-07-D-05.90-01-N-R
Leírás
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat, Fordított 0,492' (149,86mm, 5,90")
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FFSD-07-D-05.90-01-N-R modellek
Kategória
Raszter (kábel)
0,025" (0,64mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Hossz
0,492' (149,86mm, 5,90")
Sorozat
Tulajdonságok
polaritásvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Szürke, szalag
Alkatrész státusza
Aktív
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Csatlakozó típusa
Aljzat - aljzat, Fordított
Kábel végződtetése
IDC
Pozíciók száma
14
Érintkező bevonata
arany
Sorok száma
2
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Raszter (csatlakozó)
0,050" (1,27mm)