Ehhez nincs kép: EW-02-09-G-D-300
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EW-02-09-G-D-300
DigiKey raktári szám
EW-02-09-G-D-300-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EW-02-09-G-D-300
Leírás
CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 pozíciós távtartó csatlakozó foglalat 0,100" (2,54mm) arany Furatszerelt
EDA / CAD modellek
EW-02-09-G-D-300 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Párosított tűrész hossza
0,100" (2,540mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Tokok közötti távolság
0,300" (7,620mm)
Sorozat
Farok hossza
0,330" (8,382mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
forraszanyag
Pozíciók száma
4
Párosított tűrész bevonata
arany
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Párosított tűrész bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Sorok száma
2
Szín
fekete
Sortávolság
0,100" (2,54mm)
Alap típusszám
Érintkező hossza (összesen)
0,730" (18,542mm)