ESQT-130-02-G-T-665
DigiKey raktári szám
ESQT-130-02-G-T-665-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESQT-130-02-G-T-665
Leírás
CONN SOCKET 90POS 0.079 GOLD PCB
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
90 Pozíció Magasított aljzat csatlakozó 0,079" (2,00mm) Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ESQT-130-02-G-T-665 modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
20,0µin (0,51µm)
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés színe
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,665" (16,90mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske hossza
0,185" (4,70mm)
Érintkező típusa
Villás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
Érintkező tüske bevonata
arany
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
4,5A érintkezőnként
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Sorok száma
3
Érintkező formája
négyzet
Sortávolság (párosított rész)
0,079" (2,00mm)