ERM8-010-05.0-S-DV-K-TR
DigiKey raktári szám
SAM8610TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SAM8610CT-ND - Vágott szalag (CT)
SAM8610DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERM8-010-05.0-S-DV-K-TR
Leírás
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Részletes leírás
20 pozíciós csatlakozó Foglalat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
ERM8-010-05.0-S-DV-K-TR modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Csatlakozó típusa
Foglalat, közép-érintkezősoros
Magasság csatlakozópárral együtt
10mm, 12mm, 15mm
Pozíciók száma
20
Lemeztől mért magasság
0,351" (8,91mm)
Kivezetési raszter
0,031" (0,80mm)