ERM5-020-05.0-L-DV-K-TR
DigiKey raktári szám
SAM13657TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SAM13657CT-ND - Vágott szalag (CT)
SAM13657DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERM5-020-05.0-L-DV-K-TR
Leírás
CONN HDR 40POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ERM5-020-05.0-L-DV-K-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Samtec Inc.
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető, Pick and Place
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
10mm, 12mm
Pozíciók száma
40
Lemeztől mért magasság
0,309" (7,85mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)