ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR
ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR
ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR
DigiKey raktári szám
SAM13554TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SAM13554CT-ND - Vágott szalag (CT)
SAM13554DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR
Leírás
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 pozíciós csatlakozó Aljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Samtec Inc.
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető, reteszek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Csatlakozó típusa
Aljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm
Pozíciók száma
40
Lemeztől mért magasság
0,210" (5,33mm)
Kivezetési raszter
0,031" (0,80mm)