ERCD-010-40.00-TEU-TED-1-B
DigiKey raktári szám
612-ERCD-010-40.00-TEU-TED-1-B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERCD-010-40.00-TEU-TED-1-B
Leírás
CBL ASSEM M-M 20POS 40" HDR
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Kártyaérintkező - bővítőkártya, Fordított 3,33' (1,02m)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ERCD-010-40.00-TEU-TED-1-B modellek
Kategória
Raszter (kábel)
0,016" (0,40mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Hossz
3,33' (1,02m)
Sorozat
Szín
kék, szalag
Csomagolás
Ömlesztve
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel végződtetése
IDC
Csatlakozó típusa
Kártyaérintkező - bővítőkártya, Fordított
Érintkező bevonata
arany
Pozíciók száma
20
Érintkező bevonatának vastagsága
50,0µin (1,27µm)
Sorok száma
2
Alap típusszám
Raszter (csatlakozó)
0,031" (0,80mm)