DW-10-09-L-D-400
DigiKey raktári szám
DW-10-09-L-D-400-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DW-10-09-L-D-400
Leírás
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 pozíciós távtartó csatlakozó foglalat 0,100" (2,54mm) arany Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DW-10-09-L-D-400 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Párosított tűrész hossza
0,220" (5,588mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Tokok közötti távolság
0,400" (10,160mm)
Sorozat
Farok hossza
0,110" (2,794mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
forraszanyag
Pozíciók száma
20
Párosított tűrész bevonata
arany
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Párosított tűrész bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Sorok száma
2
Szín
fekete
Sortávolság
0,100" (2,54mm)
Alap típusszám
Érintkező hossza (összesen)
0,730" (18,542mm)