Ehhez nincs kép: DW-04-15-T-S-295
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DW-04-15-T-S-295
DigiKey raktári szám
612-DW-04-15-T-S-295-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DW-04-15-T-S-295
Leírás
FLEXIBLE BOARD STACKING HEADER W
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 pozíciós távtartó csatlakozó foglalat 0,100" (2,54mm) ón Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DW-04-15-T-S-295 modellek
Kategória
Párosított tűrész hossza
0,225" (5,715mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Tokok közötti távolság
0,295" (7,493mm)
Sorozat
Farok hossza
0,110" (2,794mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
forraszanyag
Pozíciók száma
4
Párosított tűrész bevonata
ón
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Szín
fekete
Sorok száma
1
Alap típusszám
Érintkező hossza (összesen)
0,630" (16,002mm)