BCS-120-L-D-TE
DigiKey raktári szám
SAM1008-20-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BCS-120-L-D-TE
Leírás
CONN RCPT 40POS 0.1 GOLD PCB
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BCS-120-L-D-TE modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Sorozat
Szigetelés színe
fekete
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés magassága
0,290" (7,37mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Érintkező típusa
aljzat
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
4,6A érintkezőnként
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
475VAC
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), üvegszálas
Sorok száma
2
Érintkező formája
négyzet
Sortávolság (párosított rész)
0,100" (2,54mm)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
50,0µin (1,27µm)
Végződtetés
Alap típusszám
Rögzítés módja
push-pull
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 570
Gyári raktáron: 2
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Csőtár
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN RCPT 100POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 1212
CONN RCPT 98POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 179
CONN RCPT 96POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 179
CONN RCPT 94POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 0
CONN RCPT 92POS 0.1 GOLD PCB