ARC6-16-18.0-LU-LU-3-1
DigiKey raktári szám
612-ARC6-16-18.0-LU-LU-3-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ARC6-16-18.0-LU-LU-3-1
Leírás
CABLE ACCELERATE M-M 16PAIR 18"
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 Pozíció Dugó-dugó 1,50' (457,20mm) kék árnyékolt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ARC6-16-18.0-LU-LU-3-1 modellek
Kategória
Kábel típusa
lapos, Iker axiális
Gyártó
Samtec Inc.
Használat
belső
Sorozat
Hossz
1,50' (457,20mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
kék
Alkatrész státusza
Aktív
Árnyékolás
árnyékolt
Pozíciók száma
16
Vezetékméret
34AWG
Csatlakozó típusa
Dugó-dugó
Max. frekvencia
56Gbps
Típus
Apa - apa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C