ADM6-10-01.5-L-4-2-A-TR elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Samtec Inc.
Raktáron: 1 455
Adatlap
40 pozíciós csatlakozó High Density Array, apa Felületszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AcceleRate HD Ultra-Dense Multi-Row Connectors from Samtec  PIO | DigiKey
ADM6-10-01.5-L-4-2-A-TR
DigiKey raktári szám
612-ADM6-10-01.5-L-4-2-A-TR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADM6-10-01.5-L-4-2-A-TR
Leírás
CONN 0.635MM HDR 10POS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
ADM6-10-01.5-L-4-2-A-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
4
Gyártó
Samtec Inc.
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető
Csomagolás
Csík
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Elavult
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Csatlakozó típusa
High Density Array, apa
Magasság csatlakozópárral együtt
5mm, 9mm
Pozíciók száma
40
Lemeztől mért magasság
0,134" (3,40mm)
Kivezetési raszter
0,025" (0,64mm)