ADF6-20-03.5-L-4-2-A-TR elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Samtec Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
MFR Recommended
Samtec Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
80 pozíciós csatlakozó High Density Array, anya Felületszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AcceleRate HD Ultra-Dense Multi-Row Connectors from Samtec  PIO | DigiKey
ADF6-20-03.5-L-4-2-A-TR
DigiKey raktári szám
612-ADF6-20-03.5-L-4-2-A-TR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADF6-20-03.5-L-4-2-A-TR
Leírás
CONN 0.635MM SKT 20POS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ADF6-20-03.5-L-4-2-A-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
4
Gyártó
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető
Csomagolás
Csík
Alkatrész státusza
Elavult
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Csatlakozó típusa
High Density Array, anya
Magasság csatlakozópárral együtt
5mm, 7mm, 10mm, 12mm
Pozíciók száma
80
Lemeztől mért magasság
0,147" (3,72mm)
Kivezetési raszter
0,025" (0,64mm)