ADF6-10-03.5-L-4-2-A-TR
DigiKey raktári szám
612-ADF6-10-03.5-L-4-2-A-TR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADF6-10-03.5-L-4-2-A-TR
Leírás
CONN 0.635MM SKT 10POS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 pozíciós csatlakozó High Density Array, anya Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ADF6-10-03.5-L-4-2-A-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
4
Gyártó
Samtec Inc.
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető
Csomagolás
Csík
Alkatrész státusza
Elavult
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Csatlakozó típusa
High Density Array, anya
Magasság csatlakozópárral együtt
5mm, 7mm, 10mm, 12mm
Pozíciók száma
40
Lemeztől mért magasság
0,147" (3,72mm)
Kivezetési raszter
0,025" (0,64mm)