CL31A106MBHNNNE
DigiKey raktári szám
1276-6736-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1276-6736-1-ND - Vágott szalag (CT)
1276-6736-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL31A106MBHNNNE
Leírás
CAP CER 10UF 50V X5R 1206
Részletes leírás
10 µF ±20% 50V Kerámia kondenzátor X5R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
CL31A106MBHNNNE modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,071" (1,80mm)