CL21B224KBFNNNE
DigiKey raktári szám
1276-1093-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1276-1093-1-ND - Vágott szalag (CT)
1276-1093-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL21B224KBFNNNE
Leírás
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.22 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CL21B224KBFNNNE modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,053" (1,35mm)