CL10A105KA8NNNC
DigiKey raktári szám
1276-1102-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1276-1102-1-ND - Vágott szalag (CT)
1276-1102-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL10A105KA8NNNC
Leírás
CAP CER 1UF 25V X5R 0603
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X5R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CL10A105KA8NNNC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)