CL05C560JB51PNC
DigiKey raktári szám
1276-6607-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1276-6607-1-ND - Vágott szalag (CT)
1276-6607-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL05C560JB51PNC
Leírás
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
CL05C560JB51PNC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)