CL05B332KB5NNNC
DigiKey raktári szám
1276-1552-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1276-1552-1-ND - Vágott szalag (CT)
1276-1552-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL05B332KB5NNNC
Leírás
CAP CER 3300PF 50V X7R 0402
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3300 pF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CL05B332KB5NNNC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)