CL05A475KQ5NRNC
DigiKey raktári szám
1276-1481-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1276-1481-1-ND - Vágott szalag (CT)
1276-1481-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL05A475KQ5NRNC
Leírás
CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0402
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±10% 6,3V Kerámia kondenzátor X5R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
CL05A475KQ5NRNC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)