CL03A225MQ3CSNC
DigiKey raktári szám
1276-CL03A225MQ3CSNCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1276-CL03A225MQ3CSNCCT-ND - Vágott szalag (CT)
1276-CL03A225MQ3CSNCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL03A225MQ3CSNC
Leírás
CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0201
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µF ±20% 6,3V Kerámia kondenzátor X5R 0201 (0603 metrikus)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,014" (0,35mm)