TS04-66-95-BK-100-SMT
DigiKey raktári szám
2223-TS04-66-95-BK-100-SMT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TS04-66-95-BK-100-SMT
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
EDA / CAD modellek
TS04-66-95-BK-100-SMT modellek
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Külső méretek
6,00mm x 6,00mm
Működtetési erő
100gf
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,25mm
Mechanikai élettartam
100,000 ciklus
9,50mm