TS02-66-55-BK-160-LCR-D
DigiKey raktári szám
2223-TS02-66-55-BK-160-LCR-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TS02-66-55-BK-160-LCR-D
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
EDA / CAD modellek
TS02-66-55-BK-160-LCR-D modellek
Külső méretek
6,00mm x 6,00mm
Működtetési erő
160gf
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,25mm
Mechanikai élettartam
80,000 ciklus
5,50mm