TS02-66-43-BK-160-SCR-D
DigiKey raktári szám
2223-TS02-66-43-BK-160-SCR-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TS02-66-43-BK-160-SCR-D
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TS02-66-43-BK-160-SCR-D modellek
Kategória
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Gyrt.
Végződtetés módja
Sorozat
Külső méretek
6,00mm x 6,00mm
Csomagolás
Tasak
Megvilágítás
Nem megvilágított
Alkatrész státusza
Aktív
Működtetési erő
160gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,25mm
Működtető elem típusa
standard
Mechanikai élettartam
80,000 ciklus
Rögzítés módja
Alap típusszám
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
4,30mm