TBP04R1-500-12GR
DigiKey raktári szám
2223-TBP04R1-500-12GR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP04R1-500-12GR
Leírás
TERM BLOCK HDR 12POS 5MM
Részletes leírás
12 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (2 oldalról) 0,197" (5,00mm) 90°, derékszögű Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TBP04R1-500-12GR modellek
Kategória
Áramerősség (IEC)
10A
Feszültség (IEC)
400 V
Sorozat
Áramerősség (UL)
15 A
Feszültség (UL)
300 V
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (2 oldalról)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
12
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma szintenként
12
Kivezetési raszter
0,197" (5,00mm)
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Foglalat iránya
90°, derékszögű
Érintkezővég hossza
0,157" (4,00mm)
Végződtetés módja
forraszanyag
Szigetelés magassága
1,122" (28,50mm)