TBP03R2-350-02GR
DigiKey raktári szám
2223-TBP03R2-350-02GR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP03R2-350-02GR
Leírás
TERM BLOCK HDR 2POS 3.50MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,138" (3,50mm) függőleges Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TBP03R2-350-02GR modellek
Kategória
Áramerősség (IEC)
7A
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Feszültség (IEC)
250 V
Sorozat
Áramerősség (UL)
8 A
Csomagolás
Doboz
Feszültség (UL)
300 V
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
zöld
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
2
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma szintenként
2
Tulajdonságok
Irányvezető horony
Szintek száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,138" (3,50mm)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Foglalat iránya
függőleges
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Végződtetés módja
forraszanyag
Érintkezővég hossza
0,134" (3,40mm)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Szigetelés magassága
0,362" (9,20mm)