TBP02R2W-381-06BE
DigiKey raktári szám
102-6526-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP02R2W-381-06BE
Leírás
TERM BLOCK HDR 6POS 3.81MM
Részletes leírás
6 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,150" (3,81mm) függőleges Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TBP02R2W-381-06BE modellek
Kategória
Feszültség (IEC)
250 V
Áramerősség (UL)
8 A
Sorozat
Feszültség (UL)
300 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma
6
Tulajdonságok
illesztőperem
Pozíciók száma szintenként
6
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Foglalat iránya
függőleges
Érintkezővég hossza
0,138" (3,50mm)
Végződtetés módja
forraszanyag
Szigetelés magassága
0,362" (9,20mm)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alap típusszám
Áramerősség (IEC)
7A