TBP02R2-381-09BE
DigiKey raktári szám
102-6499-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP02R2-381-09BE
Leírás
TERM BLOCK HDR 9POS 3.81MM
Részletes leírás
9 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,150" (3,81mm) függőleges Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TBP02R2-381-09BE modellek
Kategória
Áramerősség (IEC)
7A
Feszültség (IEC)
250 V
Sorozat
Áramerősség (UL)
8 A
Feszültség (UL)
300 V
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
9
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma szintenként
9
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Foglalat iránya
függőleges
Érintkezővég hossza
0,138" (3,50mm)
Végződtetés módja
forraszanyag
Szigetelés magassága
0,362" (9,20mm)