TBP02P1-381-05BE
TBP02P1-381-05BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP02P1-381-05BE
DigiKey raktári szám
102-6471-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP02P1-381-05BE
Leírás
TERM BLOCK PLUG 5POS 3.81MM
Részletes leírás
5 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,150" (3,81mm) 180° Lengő (soros)
EDA / CAD modellek
TBP02P1-381-05BE modellek
Kategória
Feszültség (UL)
300 V
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Vezetékméret (AWG)
16-28AWG
Sorozat
Vezetékméret (mm²)
1,5mm²
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
dugó, aljzatok
Párosított érintkezőfelület bevonata
nikkel
Pozíciók száma
5
Tulajdonságok
Horonyvezető
Pozíciók száma szintenként
5
1
Csavar mérete
M2
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Csavarmeghúzási nyomaték
0,2Nm (1,7hüvelykfont)
Csatlakozóvezeték iránya
180°
Vezetékcsupaszítási hossz
7mm
Végződtetés módja
Csavar - lemezrugó, Huzalvédő
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Áramerősség (IEC)
7A
Szigetelés magassága
0,441" (11,20mm)
Feszültség (IEC)
250 V
Alap típusszám
Áramerősség (UL)
8 A