Ehhez nincs kép: TBP02P1-381-04YL
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TBP02P1-381-04YL
DigiKey raktári szám
2223-TBP02P1-381-04YL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP02P1-381-04YL
Leírás
TERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM
Részletes leírás
4 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,150" (3,81mm) 180° Lengő (soros)
Kategória
Áramerősség (UL)
8 A
Feszültség (UL)
300 V
Sorozat
Vezetékméret (AWG)
16-28AWG
Csomagolás
Tasak
Vezetékméret (mm²)
1,5mm²
Szín
sárga
Típus
dugó, aljzatok
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
4
Párosított érintkezőfelület bevonata
nikkel
Pozíciók száma szintenként
4
1
Csavar mérete
M2
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Csavarmeghúzási nyomaték
0,2Nm (1,7hüvelykfont)
Csatlakozóvezeték iránya
180°
Vezetékcsupaszítási hossz
7mm
Végződtetés módja
Csavar - lemezrugó, Huzalvédő
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Áramerősség (IEC)
7A
Szigetelés magassága
0,441" (11,20mm)
Feszültség (IEC)
250 V