TBP01R2-508-24BE
DigiKey raktári szám
102-6437-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP01R2-508-24BE
Leírás
TERM BLOCK HDR 24POS 5.08MM
Részletes leírás
24 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,200" (5,08mm) függőleges Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TBP01R2-508-24BE modellek
Kategória
Áramerősség (IEC)
20A
Feszültség (IEC)
320 V
Sorozat
Áramerősség (UL)
16 A
Csomagolás
Doboz
Feszültség (UL)
300 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
24
Pozíciók száma szintenként
24
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Foglalat iránya
függőleges
Érintkezővég hossza
0,157" (4,00mm)
Szigetelés magassága
0,472" (12,00mm)