TBLH11-350-11BK
DigiKey raktári szám
2223-TBLH11-350-11BK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBLH11-350-11BK
Leírás
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Részletes leírás
11 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Vízszintes, áramköri lappal 0,138" (3,50mm) Felületszerelt
EDA / CAD modellek
TBLH11-350-11BK modellek
Kategória
Áram
10 A
Feszültség
300 V
Sorozat
Vezetékméret
16-24AWG
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vezeték végződtetése
Csavar nélküli - nyomógombos szorító
Szín
fekete
Pozíciók száma szintenként
11
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 130°C
Kivezetési raszter
0,138" (3,50mm)